רבים לא יודעים זאת, אך muller ממותגת שונה לחלוטין בכל מדינה אליה היא נכנסת. האתגר שלנו היה השקת muller כאתדר פרימיום בינלאומי. בשוק הרווי שלנו, יצאנו שפה חדשה בעולם מותגי החלב. שפה טעימה של עדכנות ויוקרה תוך יצירת בולטות במקררים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

במהלך השנים והפעילות המשותפת שלנו עם יד מרדכי זכינו לפגוש במספר פרוייקטים שהפגינו לא רק אסטרטגיה ייחודית ומדוייקת אלא גם חדשנות עיצובית, רעננות ויצירתיות.

 

טיפול בלוגו ומיתוג מחדש של אריזות הדגנים של תלמה. בשוק הדגנים הצפוף התבקשנו ליצור שפה מובהקת ומזוהה שתעבור כחוט השני בכל מותגי הדגנים של תלמה.

 

פנמה היא פנינת תיירות בתולית ומיסתורית. הלקוח ביקש לגבש קונספט לרשת הוסטלים שתפעל במיקומים אסטרטגיים למטיילים בפנמה ותציע חוויה ייחודית. האתגר המרכזי היה לבנות מיתוג וקונספט אחיד ומבדל, כאשר כל מלון ממוקם בלוקיישן ייחודי ומעניק למטיילים חוויה שונה ומאופיינת. הקונספט שגיבשנו עבור סלינה התבסס על מקום שיוצר חוויות ורגעים בלתי נשכחים.

הפרויקט כלל: שם למותג, בניית הלוגו ופיתוח השפה הגראפית והצילומית, פיתוח אלמנטים פרקטיים - שפת אייקונים להכוונה והתמצאות במלונות, אתר אינטרנט, מדים וספר מותג שעבר אדפטציה והפך לספר הנחיות בעת גיוס עובדים חדשים.

רשת הדיוק המוגן הפרטית המובילה הישראל, רשת בית בכפר, עברה תהליך מיתוג מחדש שתכליתו לייצר בידול מהתחרות על בסיס תובנות צרכן אמיתיות. מחקרים שערכנו, הציפו את התובנה כי בערוב ימיהם, מחפשים אנשים מבוגרים קודם כל מעטפת חברתית שתפיג את הבדידות ולא פאסיליטיז מלונאיים ומבנים מפוארים (שבאו לידי ביטוי במיצובים ובמסרים של המתחרים). תובנה זו היא הבסיס לשפה המילולית והויזואלית השלמה בפותחה עבור בית בכפר. כחלק מתהליך המיתוג, בנינו את תת המותג ״חוף כנרת Resort"- פרויקט ייחודי ומאתגר לגיל המבוגר, לחוף ימה של הכנרת.

מיצוב הפרויקט כהזדמנות נדל״נית נדירה, המציעה סגנון חיים עתיר פעילויות לקהל מבוגר והרפתקני, שמחפש לחיות אחרת.

 
 

רשת הדיור המוגן הפרטית המובילה בישראל, רשת בית בכפר, עברה תהליך של מיתוג מחדש, שתכליתו לייצר בידול מהתחרות על בסיס תובנות צרכן אמיתיות. מחקרים שערכנו, הציפו את התובנה כי בערוב ימיהם, מחפשים אנשים מבוגרים קודם כל מעטפת חברתית שתפיג את הבגיגות ולא פאסיליטיז מלונאיים ומבנים מפוארים (שבאו לידי ביטוי במיצובים ובמסרים של המתחרים). תובנה זו היא הבסיס לשפה המילולית והויזואלית השלמה בפותחה עבור בית בכפר. כחלק מתהליך המיתוג, בנינו את תת המותג ״חוף כנרת Resort״- ]רןחקט ייחודי ומאתגר לגיל המבוגר, לחוף ימה של הכנרת. מיצוב הפרויקט כהזדמנות נדל״נית נדירה, המציעה סגנון חיים עתיר פעילויות לקהל מבוגר והרפתקני, שמחפש לחי

כחלק מתהליך המיתוג של בית בכפר, בנינו את תת המותג ״חוף כנרת Resort" פרויקט ייחודי ומאתגר לגיל המבוגר, לחוף ימה של הכנרת. מיצוב הפרויקט כהזדמנות נדל״נית נדירה, המציעה סגנון חיים עתיק פעילויות לקהל מבוגר והרפתקני, שמחפש לחיות אחרת.

 

CONTACT

info@conceptica.com

Tel. 072.2148080

Fax. 072.2148081

5 Tel Giborim, Tel Aviv. 6810519

ISRAEL

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

© 2018 by conceptica