top of page
10322-ADLAI&PARTNERS.png
conceptica_logo.png

חברת‭ ‬מיתוג‭ ‬המציעה‭ ‬שירותי‭ ‬עיצוב‭ ‬ומיתוג ללקוחות‭ ‬מקומיים‭ ‬ובינלאומיים‭.‬‮ ‬

מתמחה‭ ‬במיתוג‭ ‬מחדש‭,‬‮ ‬החל‭ ‬משלב‭

האבחון‭ ‬ויצירת‭ ‬אסטרטגיית‭ ‬המותג‭ ‬דרך‭ ‬יצירת‭ ‬קונספט‭ ‬ופיתוח‭ ‬שפת‭ ‬המותג‭ ‬וכלה‭ ‬בעיצוב כל‭ ‬ממשקי‭ ‬המותג, ‬יצירת‭ ‬ספר‭ ‬מותג‭ ‬וליווי‭ ‬שוטף‭.‬

חברה‭ ‬לייעוץ‭ ‬אסטרטגי‭ ‬שיווקי‭,‬

יצירת‭ ‬קונספטים‭ ‬שיווקיים‭ ‬ותהליכי‭ ‬מיתוג‭.‬

מתמחה‭ ‬בבנייה‭ ‬והשקה‭ ‬של‭ ‬מותגים‭ ‬מקומיים‭ ‬ומותגים‭ ‬הפועלים‭ ‬בזירה‭ ‬הבינלאומית, ומשלבת‭ ‬ניסיון‭ ‬במיתוג‭ ‬חברות‭ ,‬מוצרים‭ ‬ושירותים‭ ‬הפונים‭ ‬לצרכן‭ ‬הסופי‭ ‬ובפעילות ‭B2B

Link
14099_linktlv-01.png

חברת‭ ‬מלונות‭ ‬דן‭ ‬הותיקה‭ ‬פנתה‭ ‬אלינו‭ ‬למיתוג‭ ‬של‭ ‬מלון‭ ‬בקונספט‭ ‬חדשני‭ ‬בארץ.

המלון‭ ‬החדש, ‬שממוקם‭ ‬במרכז‭ ‬תל‭ ‬אביב, סובב‭ ‬סביב‭ ‬הרעיון‭ ‬הדיגטלי‭ ‬והתפעול‭ ‬של‭ ‬כלל‭ ‬שירותי‭ ‬המלון‭ ‬מתבצע‭ ‬באמצעות‭ ‬אפליקציה.

הקונספט‭ ‬העיצובי‭ ‬שנבחר‭ ‬למלון‭ ‬הינו‭ ‬אומנות‭ ‬רחוב‭ ,‬ושימוש‭ ‬בתמונות‭ ‬אותנטיות‭ ‬של‭ ‬אמני‭ ‬רחוב‭ ‬ישראלי‭ ‬מעטרים‭ ‬את‭ ‬המלון. ‬לאחר‭ ‬תהליך‭ ‬של‭ ‬עיצוב‭ ‬לוגו‭ ‬ופיתוח‭ ‬שפה‭ ‬גרפית‭ ‬ייחודית, ‬צעירה‭ ‬ומעודכנת, פנינו‭ ‬לעיצוב‭ ‬גרפי‭ ‬בחללים‭ ‬של‭ ‬המלון‭ ‬עצמו‭ ‬החל‭ ‬מבית‭ ‬הקפה, ‬ה- HUB ‬המשותף‭ ,‬ועד‭ ‬לשילוטים‭ ‬קירות‭ ‬ואזורים‭ ‬ציבוריים‭.‬

שמרית
14021-an_Hadmaya_olive1.png
14021-an_Hadmaya_coconut1.png
Untitled-1-02.jpg

מותג שמרית הותיק פיתח מוצר חדשני שלא נראה על המדף בתחום תחליפי המרגרינה.

עיצוב האריזות כלל חשיבה על שם ייחודי למוצר בשילוב עם נראות המעבירה את הערכים התזונתיים ורוח המותג.

Chill
נביעות
14564-b3-presentation-holiday-25.png

בשוק‭ ‬בו‭ ‬הקומודוטיציה‭ ‬גוברת,‭ ‬כשכל‭ ‬המתחרים‭ ‬תכולים‭ ‬והתחרות‭ ‬האמתית‭ ‬מגיע‭ ‬מסנני‭ ‬המים‭ ‬הביתיים‭ ‬הבידול‭ ‬קריטי‭.‬ הפתרון‭ ‬התבסס‭ ‬על‭ ‬כך‭ ‬שהרכב‭ ‬המים‭ ‬של‭ ‬נביעות‭ ‬עשיר‭ ‬במגנזיום, שחסר‭ ‬מאוד‭ ‬בחלק‭ ‬גדול‭ ‬ממי‭ ‬הברז‭ ‬בישראל‭ ‬המגיע‭ ‬ממתקני‭ ‬ההתפלה‭.

איך‭ ‬מייצרים‭ ‬בידול‭ ‬על‭ ‬המדף? ‬איך‭ ‬מזהים‭ ‬ממרחק‭ ‬את‭ ‬מותג‭ ‬המים‭ ‬המינראליים‭ ‬ששותים‭ ‬ספורטאים. ‬המהלך‭ ‬האדום‭ ‬נולד‭ ‬ואתו‭ ‬קפצו‭ ‬המכירות‭ ‬הבידול‭ ‬והערכים‭ ‬המקושרים‭ ‬לדינמיות‭ ‬וספורט‭.‬

נביעות+
14538.jpg
13567-neviot-pic-web.jpg
muller
14542-h_rice-duvdevan-05.png
רבים לא יודעים זאת, אך muller ממותגת שונה לחלוטין בכל מדינה אליה היא נכנסת. האתגר שלנו היה השקת muller כאתדר פרימיום בינלאומי. בשוק הרווי שלנו, יצאנו שפה חדשה בעולם מותגי החלב. שפה טעימה של עדכנות ויוקרה תוך יצירת בולטות במקררים.
rice-red-01.png
Muller
sip3.jpg
10024-FROOP.jpg
12977-b_simply.jpg
Zika
Zika_a_grid-964x480.jpg

זיקה היא חברה ישראלית ותיקה ששולטת בשוק הריתוך המקומי משנות ה-50. האתר היה בניית מותג בינלאומי B2B, שיפנה לשווקים גלובאליים. ההחלטה לבסס את הקונספט המותגי על דמותו של הרתך ולמצב את זיקה כמותג פרמיום בתחום הרתכות, נבעה מהצורך לבדל את החברה מול מתחרים סיניים

Ortal
ortal.jpg
ortal.jpg

אורטל‭ ‬היא‭ ‬חברה‭ ‬משפחתית‭ ‬שמפתחת, מייצרת‭ ‬ומשווקת‭ ‬קמינים‭ ‬מעוצבים ‭ ‬high end‭ ‬ ברמות‭ ‬המחיר‭ ‬הגבוהות‭.‬ האתגר: ‬בניית‭ ‬אורטל‭ ‬כמותג‭ ‬פרימיום‭ ‬בשוק‭ ‬האמריקאי, שיפנה‭ ‬לקהלי‭ ‬מקצועי (קבלנים‭ ,‬אדריכלים, מפיצים‭ (‬וכן‭ ‬לצרכן‭ ‬הסופי‭.‬ הקונספט‭ ‬המותגי‭ ‬התבסס‭ ‬על‭ ‬מיצוב‭ ‬הקמין‭ ‬כמרכז‭ ‬של‭ ‬הבית‭ ‬ומיצוב‭ ‬אורטל‭ ‬כמותג‭ ‬פרימיום המסוגל‭ ‬“לאלף”‭ ‬את‭ ‬האש‭ ‬לצורכי‭ ‬המשפחה‭ ‬המודרנית‭.‬

משק בכור
logo.jpg
logo.jpg

האחים‭ ‬למשק‭ ‬בכור‭ ‬הם‭ ‬דור‭ ‬רביעי‭ ‬לחקלאות‭ ‬גלילית‭ ‬ומתמחים‭ ‬בגידול‭ ‬עלים‭ ‬ירוקים‭ ‬איכותיים‭ ‬וטריים‭ ‬העומדים‭ ‬בתקני‭ ‬איכות‭ ‬מחמירים‭ ‬החל‭ ‬משלב‭ ‬הגידול, ועד‭ ‬שלב‭ ‬האריזה‭. ‬כחלק‭ ‬מתכנית‭ ‬עסקית‭ ‬להרחיב‭ ‬את‭ ‬מערך‭ ‬ההפצה‭ ,‬נדרשו‭ ‬האחים‭ ‬לתהליך‭ ‬מיתוג‭ ‬מחדש‭ ‬שיעביר‭ ‬את‭ ‬הערכים‭ ‬של‭ ‬ההקפדה‭ ‬על‭ ‬האיכות‭ ‬והחדשנות‭ ‬בשיטות‭ ‬הגידול, לצד‭ ‬הראשוניות‭ ‬והחיבור‭ ‬לאדמת‭ ‬הגליל‭ .‬התהליך‭ ‬כלל‭ ‬עיצוב‭ ‬של‭ ‬לוגו‭ ‬חדש‭ ,‬tagline‭ ‬שמעצים‭ ‬את‭ ‬החיבור‭ ‬לחקלאות‭ ‬גלילית‭ ‬ופיתוח‭ ‬שפה‭ ‬שבאה‭ ‬לידי‭ ‬ביטוי‭ ‬באריזות‭ ‬המוצרים‭ ,‬אתר‭ ‬האינטרנט‭ ‬ועוד‭.‬

logo.jpg
טמבור
new logo.JPG

ב- 2012 התחלנו ללוות את חברת טמבור באופן שוטף. גולת הכותרת היא השקת מניפת הצבעים החדשה הנשענת על ״פיקסלים״ כמוטיב עיצובי מרכזי.

החיבור שלנו לטרנדים בינלאומיים בנושא צבע, מוצא את ביטויו בקטלוגים של טמבור.

cataloge_cover-964x480.jpg
9263_azorim_brandbook_Page_016.jpg
azorim copy.jpg

בעולם שבו אין הבדל של ממש, לכאורה, בין חברות הנדל״ן, הערכים המרכזיים שביקשנו להעביר במיתוג חברת אזורים הם דווקא הבחירה, הגמישות והיצירתיות. רעיון הטנגרם הוביל אותנו לפיתוח ארכיטקטורת מותג מבוססת צבעוניות אחידה. 

יצרנו לוגואים לפרויקטים השונים כאשר הבידול בינם (אופי, מיקום גיאוגרפי), בא לידי ביטוי בצורה המיוחדת של הטנגרם. כך נשמר הייחחוד של כל פרויקט ובה בעת מתחזרת הזיקה למותג העל.

אזורים
שיכון ובינוי
Untitled-2 copy.jpg
hebrew.jpg

בעולם שבו אין הבדל של ממש, לכאורה, בין חברות הנדל״ן, הערכים המרכזיים שביקשנו להעביר במיתוג חברת אזורים הם דווקא הבחירה, הגמישות והיצירתיות. רעיון הטנגרם הוביל אותנו לפיתוח ארכיטקטורת מותג מבוססת צבעוניות אחידה. 

יצרנו לוגואים לפרויקטים השונים כאשר הבידול בינם (אופי, מיקום גיאוגרפי), בא לידי ביטוי בצורה המיוחדת של הטנגרם. כך נשמר הייחחוד של כל פרויקט ובה בעת מתחזרת הזיקה למותג העל.

קרן ריאלטי
logo_reality.jpg

קרן ריאלטי, מקרנות הנדל״ן המובילות בישראל החליטה להיכנס לתחום ה״פינוי בינוי״ במספר מיקומים בארץ בו זמנית. לטובת העניין פיתחנו עבודה את הקונספט ״תתחילו לארוז״ שכלל חוברת כללית המתארת את היתרונות לדיירים בתוספת אינסרט מתחלף לפרוייקט הספציפי והכל בתוך מארך הכולל מדבקות שיסייעו ב״אריזות הבית״ והמעבר לדירה החדשה.

טרה
Untitled-1.jpg

למותג טרה לא הייתה ברירה אלא "להמציא את עצמו מחדש" על מנת לשמור על רלוונטיות. הקוטן היחסי של מחלבת טרה והעיסוק שלה אך ורק בחלב בקר ומוצריו הפך להיות היתרון שסביבו נבנה המותג כולו. המהלך שהביטוי החיצוני הכי בולט שלו הוא כתמי הפרה, הפך לשיחת היום וטלטל את הקטגוריה כולה. טרה הפכה לשחקן השני בגודלו בשלוש קטגוריות הליבה.

13787-logo-01.jpg

כשחקנית השלישית בגודלה בשוק המיצים הטבעיים, החליטה חברת פריניב למתג מחדש את כלל מוצרי המותג ולעדכן את הלוגו.

 

המיתוג החדש "הקפיץ" החוצה את ערכי הרעננות, הטבעיות והטעם של המוצר ונתנה כבוד לכל מרכיב במיץ הטבעי.

פריניב
יד מרדכי
Untitled-1.jpg

במהלך השנים והפעילות המשותפת שלנו עם יד מרדכי זכינו לפגוש במספר פרוייקטים שהפגינו לא רק אסטרטגיה ייחודית ומדוייקת אלא גם חדשנות עיצובית, רעננות ויצירתיות.

תלמה
logo_telma.jpg

טיפול בלוגו ומיתוג מחדש של אריזות הדגנים של תלמה. בשוק הדגנים הצפוף התבקשנו ליצור שפה מובהקת ומזוהה שתעבור כחוט השני בכל מותגי הדגנים של תלמה.

Selina
Selina logo FINAL.jpg

פנמה היא פנינת תיירות בתולית ומיסתורית. הלקוח ביקש לגבש קונספט לרשת הוסטלים שתפעל במיקומים אסטרטגיים למטיילים בפנמה ותציע חוויה ייחודית. האתגר המרכזי היה לבנות מיתוג וקונספט אחיד ומבדל, כאשר כל מלון ממוקם בלוקיישן ייחודי ומעניק למטיילים חוויה שונה ומאופיינת. הקונספט שגיבשנו עבור סלינה התבסס על מקום שיוצר חוויות ורגעים בלתי נשכחים.

הפרויקט כלל: שם למותג, בניית הלוגו ופיתוח השפה הגראפית והצילומית, פיתוח אלמנטים פרקטיים - שפת אייקונים להכוונה והתמצאות במלונות, אתר אינטרנט, מדים וספר מותג שעבר אדפטציה והפך לספר הנחיות בעת גיוס עובדים חדשים.

home_brand book_singels_3blid-18.jpg

רשת הדיוק המוגן הפרטית המובילה הישראל, רשת בית בכפר, עברה תהליך מיתוג מחדש שתכליתו לייצר בידול מהתחרות על בסיס תובנות צרכן אמיתיות. מחקרים שערכנו, הציפו את התובנה כי בערוב ימיהם, מחפשים אנשים מבוגרים קודם כל מעטפת חברתית שתפיג את הבדידות ולא פאסיליטיז מלונאיים ומבנים מפוארים (שבאו לידי ביטוי במיצובים ובמסרים של המתחרים). תובנה זו היא הבסיס לשפה המילולית והויזואלית השלמה בפותחה עבור בית בכפר. כחלק מתהליך המיתוג, בנינו את תת המותג ״חוף כנרת Resort"- פרויקט ייחודי ומאתגר לגיל המבוגר, לחוף ימה של הכנרת.

מיצוב הפרויקט כהזדמנות נדל״נית נדירה, המציעה סגנון חיים עתיר פעילויות לקהל מבוגר והרפתקני, שמחפש לחיות אחרת.

בית בכפר
חוף כנרת
home_brand book_singels_3blid-18.jpg

רשת הדיור המוגן הפרטית המובילה בישראל, רשת בית בכפר, עברה תהליך של מיתוג מחדש, שתכליתו לייצר בידול מהתחרות על בסיס תובנות צרכן אמיתיות. מחקרים שערכנו, הציפו את התובנה כי בערוב ימיהם, מחפשים אנשים מבוגרים קודם כל מעטפת חברתית שתפיג את הבגיגות ולא פאסיליטיז מלונאיים ומבנים מפוארים (שבאו לידי ביטוי במיצובים ובמסרים של המתחרים). תובנה זו היא הבסיס לשפה המילולית והויזואלית השלמה בפותחה עבור בית בכפר. כחלק מתהליך המיתוג, בנינו את תת המותג ״חוף כנרת Resort״- ]רןחקט ייחודי ומאתגר לגיל המבוגר, לחוף ימה של הכנרת. מיצוב הפרויקט כהזדמנות נדל״נית נדירה, המציעה סגנון חיים עתיר פעילויות לקהל מבוגר והרפתקני, שמחפש לחי

adדs.jpg

כחלק מתהליך המיתוג של בית בכפר, בנינו את תת המותג ״חוף כנרת Resort" פרויקט ייחודי ומאתגר לגיל המבוגר, לחוף ימה של הכנרת. מיצוב הפרויקט כהזדמנות נדל״נית נדירה, המציעה סגנון חיים עתיק פעילויות לקהל מבוגר והרפתקני, שמחפש לחיות אחרת.

Anchor 6
bottom of page